מסלולי לימוד

תוכנית הלימודים לשנת 2022-2023 מציעה מגוון של מסלולים להכשרה והתמחות.

מסלולי העריכה והאנימציה מחולקים ליסודות ומתקדמים עד לרמה של מקצוענות גבוהה בתוכנות ובתכני התחום. כל מחלקה מציעה גם קורסי הכשרה מקצועית בתוכנות מבוקשות.

החזון שלנו: "לפתוח לכם דלת לתעשיה" שתוכלו להתפרנס ממה שאתם אוהבים, כאנשי מקצוע יצירתיים, מעודכנים ושולטים בכלים ובשפה. כל זאת אנו עושים נפלא כבר כמעט 30 שנים. נשמח לראותכם בין תלמידינו.

בברכת סרטים טובים, תמר ירון

שלב היסודות בקורסי העריכה והאנימציה לסרטים מספק כלים לעשיית סרט באולפן הביתי ובהפקות עצמאיות. בשלב המתקדם מעמיקים הלאה, לומדים את צרכי העשיה באולפני הפוסט והפקות לשידור, מעשירים את תיק העבודות ורוכשים בטחון ומיומנות להשתלבות מקצועית באולפני התעשייה.

מסלול משולב של עריכה ואנימציה מאפשר התנסות בשני התחומים להרחבת מיומנוית ולבדיקת הכיוון המקצועי. הכלים שתקבלו מעניקים בסיס ליצירה עצמאית. שעות הלימוד מוכרות להשתלבות במסלולי ההכשרה המקצועית.

מסלול ממוקד של אפטר אפקטס למקצוע (אנימציה וברודקאסט) מעניק את הכלים הדרושים- תוכנה, תיאוריה ויישום – להיות אנימטור פעיל ויוצר באולפני הפוסט וביצירה המקומית

מארג שכזה מאפשר לכל תלמיד להתאים את תכנית הלימודים לפי צרכיו ונטיותיו ומרחיב את חופש הבחירה האישי. המסלול המלא הוא זה שיפתח את הדלת הראשית לתעשיה ולשוק העבודה.

בעלי רקע מוקדם יוכלו להשתלב בסמסטר מתקדם, על פי הרקע, תיק העבודות ומבחן התאמה.

המתלבטים יוכלו לקבל תוכנית חלקית.

מסלולי הלימוד מוכרים לפקדון חיילים ולשוברים של משרד העבודה וביטוח לאומי

בואו נדבר

מוזמנים למלא את הטופס
ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים

רוצה לשמוע פרטים נוספים?

רוצים לשמוע פרטים נוספים? בואו נדבר >>

דילוג לתוכן